Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Film dine rejser med et actionkamera. Videoopløsningen er utrolige 4K. Modellen har et display på 1 tommer.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for SJCAM C200 er 1.086 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | SJCAM C200 |
| Mærke | SJCAM |
Produktegenskaber | |
| Type | Actionkamera |
| Videoopløsning (maks) | 2160p (4K) |
| Stillbilledopløsning (MP) | 16 |
| Billedhastighed (FPS) | 120 fps |
| Farve | Sort |
Billede | |
| Videofilformat | MP4, H.264, JPG |
| Billedstabilisering | Nej |
Egenskaber | |
| Indbygget belysning | Nej |
| Natbillede (tilstand) | Ja |
| App-styring | Ja |
| Indbygget blitz | Nej |
| Egenskaber | Fjernbetjening, Vandtæt, Webkamerafunktion, Stemmekontrol |
| Stillbillede (tilstand) | Ja |
Tilslutninger | |
| USB | Ja |
| USB-type | USB-C |
| HDMI | Nej |
Sensor | |
| Sensorstørrelse | 1/2.8 |
Billede opløsning | |
| Stillbilledopløsning | 4608x3456 |
Display | |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 1.28 " |
| Søger | Nej |
| Display | Ja |
| Touchscreen | Nej |
Lagring | |
| Flash-lager | Nej |
| Hukommelseskortstørrelse (maks) | 128GB |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Ja |
Recording | |
| Videofilformat | AVC/H.264 .mp4 |
Strømkilde | |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
Mål | |
| Vægt | 78.0 g |
| Højde | 68.0 mm |
| Bredde | 34.0 mm |
| Dybde | 26.5 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-04 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .