Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er på et historisk lavpunkt.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Sony PXW-FS7 er 59.981 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony PXW-FS7 |
| Mærke | Sony |
Produktegenskaber | |
| Type | Videokamera |
| Videoopløsning (maks) | 2160p (4K) |
| Filterstørrelse | 95.0 mm |
| Farve | Sort |
| Fokus | Manuel (MF) |
Billede | |
| Billedstabilisering | Nej |
Egenskaber | |
| Indbygget belysning | Nej |
| Natbillede (tilstand) | Nej |
| App-styring | Nej |
| Indbygget blitz | Nej |
| Egenskaber | Fjernbetjening |
| Stillbillede (tilstand) | Nej |
Tilslutninger | |
| USB | Ja |
| USB-type | USB Mini-B |
| HDMI | Ja |
| Tilslutninger | Hovedtelefonudgang |
Sensor | |
| Sensor | CMOS |
Strømkilde | |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
Display | |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 3.5 " |
| Søger | Ja |
| Display | Ja |
| Touchscreen | Nej |
Zoom | |
| Brændvidde (Wide-Tele) | 28-135 |
| Max. brændvidde (sammenlignelig med 35 mm kamera) | 135.0 mm |
| Min. brændvidde (sammenlignelig med 35 mm kamera) | 28.0 mm |
Lagring | |
| Flash-lager | Ja |
| SD-type | SD, XQD |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 2000.0 g |
| Højde | 239.0 mm |
| Bredde | 247.0 mm |
| Dybde | 156.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-07-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .