Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Bilkameraet kan du sætte på instrumentbrættet for at filme trafikken foran bilen. Det kan filme i opløsningen 1080p. Kameraet tager billeder i 8 megapixel.
Laveste pris for Xblitz Mirror 2016 er 352 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Xblitz Mirror 2016 |
| Mærke | Xblitz |
Produktegenskaber | |
| Type | Dashcam |
| Videoopløsning (maks) | 1080p |
| Stillbilledopløsning (MP) | 8 |
| Billedhastighed (FPS) | 30 fps |
Billede | |
| Videofilformat | AVI |
| Videoopløsning | 1920x1080 (25fps), 1280x720 (30fps) |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Webkamerafunktion |
Tilslutninger | |
| USB-version | USB 2.0 |
| USB | Ja |
Display | |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 4.3 " |
| Display | Ja |
Lagring | |
| SD-type | microSD, SD |
| Hukommelseskortstørrelse (maks) | 32GB |
Mål | |
| Højde | 80.0 mm |
| Bredde | 310.0 mm |
| Dybde | 15.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-04-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .