Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her kaffebrygger har en kapacitet på 1,00 liter. Så sluk kaffetørsten med en kaffebrygger som denne. Du kan eventuelt supplere den med en kaffekværn.
Annonce
Laveste pris for Russell Hobbs Adventure 24020-56 er 344 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Det er ikke meget, der kan slå dagens første kop kaffe. Ligemeget om du foretrækker pour over kaffebrygger, perkolator eller espressomaskine så findes der mange modeller at vælge imellem. Russell Hobbs 24020-56 er en kaffemaskine med kapacitet til at brygge op til otte kopper kaffe.
.
Det her er en klassisk kaffebrygger, som du kan stille, hvor du vil i køkkenet. Du har plads til 1,00 liter vand i den her maskine.
Lige nu er det her en rigtig populær kaffemaskine på PriceRunner og i dag kan den fås til en pris fra 344.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien kaffemaskiner, hvilket gør den her model til et godt køb!
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Russell Hobbs Adventure 24020-56 |
| Mærke | Russell Hobbs |
| Type | Kaffemaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Plast, Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Effekt | 1100 W |
Mål | |
| Vægt | 2.47 kg |
| Højde | 35.2 cm |
| Bredde | 21.2 cm |
| Dybde | 23.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-12-15 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Type af kaffekande | Termokande |
| Antal medfølgende kaffekander | 1 stk |
| Egenskaber | Drypstop |
| Funktioner | Automatisk slukning |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Stainless steel/Black |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Kapacitet | 1.0 L |
| Kapacitet (kopper) | 8 Kopper |
| Ledningslængde | 100.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .