Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En kapacitet på 10 kopper er ideelt til et mindre selskab. Det er ikke en indbygningsmodel, så den må eventuelt stå fremme på bordet, og hvis du ønsker kaffen friskmalet, kan du ov
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Moccamaster KBG 741 Select Red er 2.239 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det er ikke meget, der kan slå dagens første kop kaffe. Udbudet af kaffebryggere er stort og uanset, hvad dine behov er, findes der en som passer til dig. Moccamaster KBG 741 Select Red er en kaffemaskine med kapacitet til at brygge op til ti kopper kaffe.
Bryggekapaciteten på ti kopper er tilpas til de fleste hjem. Den her kaffemaskine, er ikke med indbygget kaffekværn. Så hvis du vil have friskmalet kaffe, er det en god idé også at købe en kaffekværn.
En kaffemaskine som den her, brygger såkaldt filterkaffe, er meget brugervenlige og findes i mange alle prisklasser. Du behøver heller ikke tænke på at slukke bryggeren, da den gør det automatisk.
Du kan prissammenligne den her kaffemaskine på PriceRunner og i dag er den laveste pris 2238.55 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien kaffemaskiner, hvilket gør den her model til et godt køb!
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Moccamaster KBG 741 Select Red |
| Mærke | Moccamaster |
| Type | Kaffemaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Strømkilde | |
| Effekt | 1520 W |
Mål | |
| Vægt | 2.8 kg |
| Højde | 36.0 cm |
| Bredde | 32.0 cm |
| Dybde | 17.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-05-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Type af kaffekande | Glaskande |
| Antal medfølgende kaffekander | 1 stk |
| Certificering | ECBC |
| Filterstørrelse | 04 |
| Funktioner | Automatisk slukning |
| Farve | Rød |
| Producent farve | Red |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Kapacitet (kopper) | 10 Kopper |
| Ledningslængde | 100.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .