Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her kaffebrygger har en vandbeholder på 1,25 liter. En kaffebrygger er et must i de fleste hjem, og der medfølger ingen kaffekværn.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for AIVIQ Appliances Design Aromatico AFC-2101 er 799 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Har du besluttet at unde dig selv en ny kaffemaskine? I dag findes der mange forskellige måder at brygge kaffe på. for eksempel kan man lave espresso, pour over eller cold brew. AIVIQ Appliances Design Aromatico AFC-2101 er en kaffemaskine, som slukker automatisk.
Bryggekapaciteten på ti kopper er tilpas til de fleste hjem. Den her kaffemaskine, er ikke med indbygget kaffekværn, så hvis du vil have friskmalet kaffe, er det en god idé også at købe en kaffekværn.
En klar fordel med den her type kaffemaskiner er, at de er enkle at håndtere, selv for nybegyndere. Selvom du ikke ved meget om at brygge kaffe, så vil du synes, at den her kaffemaskine er nem at bruge.
Du kan prissammenligne den her kaffemaskine på PriceRunner og i dag er den laveste pris 799.00 kr. Sammenlignet med gennemsnitsprisen indenfor kategorien kaffemaskiner har den her model en lav pris, perfekt til dig som er ude efter en billigere kaffemaskine.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AIVIQ Appliances Design Aromatico AFC-2101 |
| Mærke | AIVIQ Appliances |
| Type | Kaffemaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Glas |
Mål | |
| Højde | 36.0 cm |
| Bredde | 17.0 cm |
| Dybde | 31.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-09-13 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Type af kaffekande | Glaskande |
| Antal medfølgende kaffekander | 1 stk |
| Egenskaber | Drypstop |
| Funktioner | Automatisk slukning, Justerbar varmepladetemperatur |
| Farve | Rustfri stål |
| Producent farve | Stainless Steel |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Kapacitet | 1.25 L |
| Kapacitet (kopper) | 10 Kopper |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .