Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du ikke vil lave meget kaffe ad gangen, så er den her model et godt valg. Den her kaffebrygger fra Hario er lavet af glas.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Hario V60 Glass Brewing Kit er 238 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Hario V60 Glass Brewing Kit |
| Mærke | Hario |
| Type | Pour Overs |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Kapacitet | 0.6 L |
| Kapacitet (kopper) | 4 Kopper |
Materiale | |
| Materiale | Glas |
Mål | |
|---|---|
| Vægt | 0.662 kg |
| Højde | 20.6 cm |
| Bredde | 12.4 cm |
| Dybde | 15.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .