Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Modellen kan stå fremme på bordet, så den altid er klar til brug. Du kan overveje at supplere den med en kaffekværn.
Annonce
Laveste pris for WMF Lono Aroma with Glass Jug er 1.310 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Leder du efter en ny kaffemaskine? Udbudet af kaffebryggere er stort og uanset, hvad dine behov er, findes der en som passer til dig. WMF Lono Aroma with Glass Jug er en kaffemaskine, som passer i de fleste køkkener.
Det her er en klassisk fristående model, som passer perfekt på køkkenbordet. Kaffemaskinen har en vandtank med en kapacitet på 1,25 liter.
.
I kategorien kaffemaskiner er det her lige nu af de mest populære kaffemaskiner på PriceRunner og nu er den laveste pris 1310.00 kr. Den har en høj gennemsnitsvurdering på 4.60 af 5 og alle dens funktioner gør den til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | WMF Lono Aroma with Glass Jug |
| Mærke | WMF |
| Type | Kaffemaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Glas |
Strømkilde | |
| Effekt | 1000 W |
Mål | |
| Vægt | 2.7 kg |
| Højde | 33.8 cm |
| Bredde | 21.2 cm |
| Dybde | 33.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-02-04 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Type af kaffekande | Glaskande |
| Antal medfølgende kaffekander | 1 stk |
| Egenskaber | Drypstop, Aftagelig vandbeholder |
| Filterstørrelse | 1x4 |
| Funktioner | Automatisk slukning, Kalkindikator |
| Farve | Krom |
| Producent farve | Cromargan Matt |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Kapacitet | 1.25 L |
| Kapacitet (kopper) | 10 Kopper |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .