Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En kapacitet på 12 kopper er ideelt til et mindre selskab. Modellen kan stå fremme på bordet, hvor den altid er klar til brug, og du kan eventuelt supplere den med en kaffekværn.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for KitchenAid 5KCM1209EAC er 1.249 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Det er ikke meget, der kan slå dagens første kop kaffe. Ligemeget om du foretrækker pour over kaffebrygger, perkolator eller espressomaskine så findes der mange modeller at vælge imellem. 5KCM1209EAC er en kaffemaskine med kapacitet til at brygge op til 12 kopper kaffe.
12 koppers bryggekapacitet er perfekt til dig, der ha brug for at brygge meget kaffe på samme tid. Den her kaffemaskine, er ikke med indbygget kaffekværn, så hvis du vil have friskmalet kaffe, er det en god idé også at købe en kaffekværn.
.
Hvis du prissammenligner den her kaffemaskine på PriceRunner ser du at den laveste pris i dag er 1249.00 kr. Det er også en af de mest populære kaffemaskiner. Den har en god gennemsnitsvurdering på 4.70 af 5 og alle dens funktioner gør den til et godt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | KitchenAid 5KCM1209EAC |
| Mærke | KitchenAid |
| Type | Kaffemaskiner |
Produktegenskaber | |
| Type af kaffekande | Glaskande |
| Antal medfølgende kaffekander | 1 stk |
| Egenskaber | Drypstop, Display, Aftagelig vandbeholder |
| Funktioner | Automatisk slukning, Automatisk rengøring, Justerbar varmepladetemperatur, Programmerbar, Timer |
| Farve | Beige |
| Producent farve | Almond Cream |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Kapacitet | 1.7 L |
| Kapacitet (kopper) | 12 Kopper |
Egenskaber | |
|---|---|
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Plast, Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Spænding | 240.0 V |
| Effekt | 1100 W |
Mål | |
| Vægt | 3.3 kg |
| Dybde | 34.0 cm |
| Højde | 36.4 cm |
| Bredde | 18.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-10-08 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .