Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Når du har blendet juice i den medfølgende kande, er den klar til servering. Motorens høje effekt på 1.800 watt gør, at den kan klare alle de opgaver, du kan forestille dig.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Wilfa IMMIX BL7S-PB1800 er 1.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Med en blender i vil du indse, at den kan bruges til mange ting. Den hyppige smoothie-drikker vil opleve, at det er meget nemmere at eksperimentere med ingredienser og smagsvarianter med en rigtig god blender. Hvis du vælger en blender, der er kraftig nok, vil den uden problemer kunne knuse isterninger i smoothien eller drikken. En blender er simpelthen et perfekt værktøj i køkkenet!
Den her model har 4 forskellige indstillinger, som du kan justere imellem alt efter hvad du skal blande.
Prisen er under gennemsnittet i kategorien, hvilket gør den her blender til et prisbevidst køb. Du kan prissammenligne denne blender her på PriceRunner, lige nu har den en laveste pris på 1999.00 kroner.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Wilfa IMMIX BL7S-PB1800 |
| Mærke | Wilfa |
| Type | Blendere med kande |
Strømkilde | |
| Effekt | 1800 W |
Mål | |
| Vægt | 5.0 kg |
| Højde | 28.0 cm |
| Bredde | 36.0 cm |
| Dybde | 22.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-12 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 1800.0 ml |
| Farve | Sølv |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, Støder, Pulsfunktion, Display, Justerbar hastighed, Isknuser |
| Antal inkluderede kander/krus | 1 stk |
| Antal programmer | 4 |
| Program | Smoothie, Grønne smoothies |
| Antal blade på kniven | 4 stk |
| Kandemateriale | Glas |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .