Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Smoothieblender, 600 ml, Pulsfunktion, Måleindikator på kanden, BPA-fri, 500W
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Wilfa Blend 2GO BL-5002GO er 279 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Wilfa Blend 2GO BL-5002GO |
| Mærke | Wilfa |
| Type | Smoothieblendere |
Strømkilde | |
| Effekt | 500 W |
Mål | |
| Vægt | 1.8 kg |
| Højde | 17.0 cm |
| Bredde | 22.0 cm |
| Dybde | 25.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-11-12 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 600.0 ml |
| Farve | Sølv |
| Producent farve | Silver |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, BPA-fri, Pulsfunktion |
| Antal inkluderede kander/krus | 2 stk |
| Antal programmer | 2 |
| Program | Smoothie, Grønne smoothies |
| Kandemateriale | Tritanplast |
| Basismateriale | Metal |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .