Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Blendere som den her eliminerer behovet for at have en separat kande til servering. Motorens høje effekt på 1.800 watt gør, at den kan klare alle de opgaver, du kan forestille dig.
Annonce
Annonce
Annonce
Laveste pris for Raw X2.5 Turbo Black er 1.299 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
En blender er et meget anvendeligt værktøj i køkkenet og kan bruges til mange ting. Opgradering til en nyere og mere kraftfuld blender giver dig nye muligheder, når du for eksempel laver smoothies. Træt af at blande pandekagedej i hånden? Smid bare alle ingredienserne i blenderen og læn dig tilbage, mens den gør arbejdet for dig. En blender er simpelthen et perfekt værktøj i køkkenet!
I stedet for en tungere og mere skrøbelig glaskande er denne lavet af plastik, hvilket gør den hård og holdbar. Mål nemt den rigtige mængde ingredienser ved hjælp af kandens måleindikatorer.
Prisen på det her prtodukt er højere end gennemsnittet for kategorien, hvilket kombineret med dets funktioner gør denne blender til et produkt af høj kvalitet. Det her er en af de mest populære blendere på PriceRunner lige nu og i øjeblikket fås den til en pris fra 1299.00 kroner.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Raw X2.5 Turbo Black |
| Mærke | Raw |
| Type | Blendere med kande |
Strømkilde | |
| Effekt | 1800 W |
Mål | |
| Vægt | 4.7 kg |
| Højde | 50.0 cm |
| Bredde | 18.5 cm |
| Dybde | 23.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-10-15 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 2200.0 ml |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, Slow-start-funktion, BPA-fri, Pulsfunktion, Opvaskemaskineegnede dele, Trinløs hastighedsregulering |
| Antal inkluderede kander/krus | 1 stk |
| Antal programmer | 1 |
| Program | Suppe |
| Antal blade på kniven | 6 stk |
| Kandemateriale | Plast |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .