Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Blender med kande, 2000 ml, Justerbar hastighed, BPA-fri, Pulsfunktion, Isknuser, Rengøringsprogram, Måleindikator på kanden, Display, 2400W
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sage The Q Smoked Hickory er 2.699 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sage The Q Smoked Hickory |
| Mærke | Sage |
| Type | Blendere med kande |
Strømkilde | |
| Effekt | 2400 W |
Mål | |
| Vægt | 6.1 kg |
| Højde | 43.6 cm |
| Bredde | 26.4 cm |
| Dybde | 26.4 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-01-02 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 2000.0 ml |
| Farve | Sølv |
| Producent farve | Smoked Hickory |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, Rengøringsprogram, BPA-fri, Pulsfunktion, Display, Justerbar hastighed, Isknuser |
| Antal inkluderede kander/krus | 1 stk |
| Antal hastigheder | 5 |
| Antal programmer | 4 |
| Program | Smoothie, Suppe, Grønne smoothies, Puréer |
| Kandemateriale | Tritanplast |
| Basismateriale | Plast |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .