Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det kan normalt være vanskeligt at få fat i klingerne og vaske dem, men disse er aftagelige. Motoren med 1200W er mere miljøvenlig end en motor med højere watt.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Caso MX 1000 er 539 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Caso MX 1000 |
| Mærke | Caso |
| Type | Smoothieblendere |
Strømkilde | |
| Effekt | 1000 W |
Mål | |
| Højde | 41.5 cm |
| Bredde | 17.0 cm |
| Dybde | 17.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-03-16 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 1500.0 ml |
| Farve | Sølv, Rustfri stål, Blå, Grå, Transparent, Sort |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, Aftageligt blad, Pulsfunktion, Opvaskemaskineegnede dele, Justerbar hastighed, Isknuser, Trinløs hastighedsregulering |
| Program | Smoothie |
| Omdrejninger i minuttet | 16000 rpm |
| Kandemateriale | Glas |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .