Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Når du har blendet smoothie i den medfølgende kande, er det bare at servere. Motoren med 1.200 W er mere miljøvenlig end en motor med højere watt.
Annonce
Laveste pris for KitchenAid Artisan K400 5KSB4026EIB er 2.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Med en blender i vil du indse, at den kan bruges til mange ting. Kæmper din gamle blender lidt med visse frugter og grøntsager? Så kan det være værd at investere i en mere kraftfuld model. Hvis du vælger en blender, der er kraftig nok, vil den uden problemer kunne knuse isterninger i smoothien eller drikken. En blender er simpelthen et perfekt værktøj i køkkenet!
Vælg mellem 5 forskellige programmer på den her blender, som du kan skifte imellem alt efter hvad du skal blande. Når det er tid til at rense kanden, kan du fjerne bladene og vaske dem i hånden. En praktisk detalje, der gør denne model nemmere at bruge.
Den har en høj gennemsnitsvurdering på 4.9/5, hvilket gør den til et godt køb. Hvis du sammenligner priserne på den her blender kan det være godt at vide, at den lige nu kan fås til en pris fra 2499.00 kroner, og det er tilmed en af de mest populære modeller lige nu.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | KitchenAid Artisan K400 5KSB4026EIB |
| Mærke | KitchenAid |
| Type | Blendere med kande |
Strømkilde | |
| Effekt | 1200 W |
Mål | |
| Vægt | 6.6 kg |
| Højde | 40.1 cm |
| Bredde | 19.3 cm |
| Dybde | 22.9 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-04-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 1400.0 ml |
| Farve | Blå |
| Producent farve | Ink Blue |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, Aftageligt blad, Rengøringsprogram, BPA-fri, Pulsfunktion, Opvaskemaskineegnede dele, Justerbar hastighed, Ledningsopbevaring, Isknuser |
| Antal inkluderede kander/krus | 1 stk |
| Antal hastigheder | 5 |
| Antal programmer | 3 |
| Program | Smoothie, Tørvarer, Suppe, Grønne smoothies |
| Antal blade på kniven | 4 stk |
| Kandemateriale | Glas |
| Basismateriale | Plast |
| Ledningslængde | 90.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .