Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Håndblender, 0.9 L, 800W, Sort, Pulsfunktion, Trinløs hastighedsregulering, Aftagelig fod, Fod i rustfrit stål, Hakker, Bæger, Piskeris kg, Inkl. Hakker, Bæger, Piskeris
Annonce
Annonce
Laveste pris for Nedis KAHB400CAL er 325 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Nedis KAHB400CAL |
| Mærke | Nedis |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | Fod i rustfrit stål, Trinløs hastighedsregulering, Pulsfunktion, Aftagelig fod |
| Farve | Sort |
| Kapacitet | 0.9 L |
| Inkluderet tilbehør | Piskeris, Hakker, Bæger |
Strømkilde | |
|---|---|
| Effekt | 800 W |
Mål | |
| Længde | 24.5 cm |
| Vægt | 1.214 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-04-19 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .