Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Håndblender, 0.8 L, 1000W, Sort, 20 Antal hastigheder, Justerbar hastighed, Aftagelig fod, Pulsfunktion, Tilbehør, der tåler opvaskemaskine, Fod i rustfrit stål, Piskeris, Bæger, H
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for OBH Nordica Quickchef + HN6738S0 er 899 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | OBH Nordica Quickchef + HN6738S0 |
| Mærke | OBH Nordica |
Strømkilde | |
| Effekt | 1000 W |
Mål | |
| Længde | 26.0 cm |
| Vægt | 1.4 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-07-03 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Fod i rustfrit stål, Pulsfunktion, Aftagelig fod, Tilbehør, der tåler opvaskemaskine, Justerbar hastighed |
| Farve | Sort |
| Antal hastigheder | 20 |
| Kapacitet | 0.8 L |
| Inkluderet tilbehør | Piskeris, Hakker, Bæger |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .