Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Håndblender, 0.5 L, 500W, Rød, 2 Antal hastigheder, Fod i rustfrit stål, Tilbehør, der tåler opvaskemaskine, Trinløs hastighedsregulering, Pulsfunktion, Aftagelig fod, Hakker, Bæge


Laveste pris for Russell Hobbs Desire 24700-56 3 in 1 Stavblender er 329 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Russell Hobbs Desire 24700-56 3 in 1 Stavblender |
| Mærke | Russell Hobbs |
Strømkilde | |
| Effekt | 500 W |
Mål | |
| Længde | 25.5 cm |
| Vægt | 1.36 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-05-04 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Fod i rustfrit stål, Trinløs hastighedsregulering, Pulsfunktion, Aftagelig fod, Tilbehør, der tåler opvaskemaskine |
| Farve | Rød |
| Producent farve | Red |
| Antal hastigheder | 2 |
| Kapacitet | 0.5 L |
| Inkluderet tilbehør | Piskeris, Hakker, Bæger |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .