Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her er et højttalersæt med subwoofer, hvor subwooferen kommunikerer trådløst. Lyden overføres via HDMI-kabel takket være ARC-funktionen. Modellen understøtter forskellige lydfo
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for LG S95QR er 17.990 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Se din yndlings film og få en god lydoplevelse med det her hjemmebiografsystem. Systemet har surround sound til et realistisk lyd og et godt eksperiment. Den dybe bas lyd kommer fra subwooferen, som giver ekstra dybde til filmen. LG S95QR er et system, der giver en bedre filmoplevelse takket være god lydkvalitet.
LG S95QR er et hjemmebiografsystem med højtalere, der giver en kraftfuld filmoplevelse. Flere højtalere omringer dig og giver en fantastisk filmoplevelse. Surround sound præcis som det skal oplevelse. Den trådløse subwoofer giver en rumlende følelse, når bomberne eksplodere. Den her hjemmebiograf understøtter Dolby Digital, som er det lydformat, der bruges af både Netflix og HBO.
Som du kan se er LG LG S95QR et rigtig godt hjemmebiografsystem med mange gode egenskaber. Lige nu er den laveste pris på den her model er 17990.00, som du kan se her på PriceRunner, men sammenlign også de forskellige forhandlere inden du køber, for at få det bedste tilbud for dig. Hvis du sammenligner prisen på den her model med resten af kategorien, koster den mere end de fleste andre modeller. Men hvis du også kigger på modellens egenskaber, er det et premium produkt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LG S95QR |
| Mærke | LG |
| Type | Højttalerpakke med surroundforstærker |
Type | |
| Subwoofer: | Ja |
| Tilslutning til subwoofer | Trådløs |
| Trådløse surround-højttalere | Medfølger |
| Subwooferkonstruktion | Basrefleks |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Billede | |
| Videoformater | 2160p (4K Ultra HD) |
| 3D | Nej |
Egenskaber | |
| Automatisk lydkalibrering | Ja |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | ARC, eARC |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Fjernbetjening | Ja |
| App-styring | Ja |
Tilslutninger | |
| HDMI Pass-Through | Ja |
| Antal HDMI | 2 stk |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 stk |
| Tilslutninger | USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| Udgange | HDMI |
| Antal HDMI Out | 1 stk |
Watt | |
|---|---|
| Watt pr. kanal (højttalere) | 590 W |
| Watt (subwoofer) | 220 W |
Forbrug | |
| Energiforbrug (drift) | 78.0 W |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Trådløst | |
| NFC | Ja |
| Bluetooth codec | SBC, AAC |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs | Airplay, AirPlay 2 |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| App-kompatibilitet | Tidal, Chromecast til musik, Producentens egne, AirPlay 2, AirPlay, Spotify Connect |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | DTS, Dolby Atmos, LPCM, DTS-HD High Resolution, Dolby TrueHD, DTS digital surround, Dolby Digital Plus, DTS:X, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital |
Filformat | |
| Spilbare filformater | LPCM, OGG Vorbis (OGG), AAC, WAV, MP3, FLAC, AAC+ |
Mål | |
| Vægt (subwoofer) | 10.0 kg |
| Dybde (subwoofer) | 40.3 cm |
| Højde (subwoofer) | 40.7 cm |
| Bredde (subwoofer) | 20.17 cm |
Relateret | |
| Certificering | CEC-kompatibel |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-06-29 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .