Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Paninigrill, Fedtopsamler, Timer, Temperaturlys, Justerbar termostat, Aftagelig plade, Non stick-belagte plader, 2000 W, Teflon
Annonce
Laveste pris for Tefal OptiGrill Elite GC7508 er 1.051 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tefal OptiGrill Elite GC7508 |
| Mærke | Tefal |
Strømkilde | |
| Effekt | 2000 W |
Mål | |
| Højde | 18.0 cm |
| Vægt | 5.5 kg |
| Bredde | 36.3 cm |
| Dybde | 34.1 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-05-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Grillpladebredde | 30.0 cm |
| Egenskaber | Fedtopsamler, Temperaturlys, Aftagelig plade, Non stick-belagte plader, Justerbar termostat, Timer |
| Belægningstype | Teflon |
| Grillpladedybde | 20.0 cm |
| Sandwichjernstype | Paninigrill |
| Antal sandwiches | 1 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .