Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Disse høretelefoner, der er produceret af Ultrasone, har et funktionelt in-ear-design. Med dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner formentlig indfri dine krav.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Ultrasone Pyco er 598 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
De her høretelefoner lavet af Ultrasone er velegnede til både musik og podcasts. Det har en 1,2 meter lang ledning og har et enkelt og intuitivt design. Tag høretelefonerne på og nyd den næste store musikoplevelse.
Høretelefonerne vejer ikke mere end 6 gram, så det er så det er ikke det, der vejer i tasken.Ledningen er 1.2 meter lang, hvilket burde være mere end tilstrækkeligt til dine hverdagsbehov.
In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder godt i øret og den kompakte størrelse gør, at de er enkle at have med sig. At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare placere stikket i din computer og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også rigtig god lydkvalitet.
Det her er et produkt hvis billigste pris for øjeblikket er 598.00 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,4 af 5, så kunderne, som har lavet en bedømmelse af høretelefonerne er meget glade for det. Musik opleves på en helt anden måde med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Ultrasone Pyco |
| Mærke | Ultrasone |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Hvid, Orange, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 16.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 96.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Mikrofon | Nej |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Play/Pause, Næste/Forrige sang |
| Trådløs | Nej |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Mål | |
| Vægt | 6.0 g |
| Kabellængde | 1.2 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2013-08-05 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .