Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Her har du et gamer headset fra QPAD, som sidder godt over øret med sit over-ear-design. Tilslutning med kabel gør det her headset meget enkelt at bruge.
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er på et historisk lavpunkt.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for QPAD QH700 er 349 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Det her produkt er et gaming-headset, som er præcis det din indre gamer behøver. Det har en ledning på 2,0 meter og har et enkelt og intuitivt design. Tag det på og tag på næste quest med dine venner!
Højere impedans (modstand) giver dig en fyldigere lydoplevelse. En højere modstand betyder dog, at der kræves en forstærker til høretelefoner for at drive det. Det vejer 350 gram, så det er ikke de letteste høretelefoner at bære rundt på, men det kan også anses som robust og solidt.
At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare koble stikket i din telefon og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også rigtig god lydkvalitet. En indbygget mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Det her er et produkt, hvis laveste pris for øjeblikket er 349.00 kr. Headsettet er med sine funktioner et fleksibelt og funktionelt produkt. Gør dit LAN-party til en helt anden oplevelse med det her produkt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | QPAD QH700 |
| Mærke | QPAD |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 60.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 53.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 15.0 Hz |
| Følsomhed | 98.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 25000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Design | |
| Lukning af hætter | Lukket |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| Multipoint | Nej |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Passiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Ja |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Ja |
Mål | |
| Vægt | 350.0 g |
| Kabellængde | 2.0 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-03-25 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .