Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner har et praktisk og helt trådløst design. Høretelefonerne er udstyret med praktisk, trådløs teknologi.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Hama Freedom Light er 141 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Det her produkt er perfekt til dine musik- og podcastbehov. Det tilsluttes ledningsfrit med bluetooth og har indbygget mikrofon, så det kan bruges til handsfree-samtaler. Tag høretelefonerne på og forsvind ind i en verden, hvor du kan holde uforstyrret fokus.
Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed. Den trådløse rækkevidde er 10 meter, hvilket burde være fint, hvis du har telefonen i lommen eller hvis du ikke går alt for langt væk fra skrivebordet.
En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.Designet på det her headset er true wireless, da høretelefonerne ikke er koblet sammen med ledning. Det giver dig helt trådløs frihed!
Det her er et produkt hvis laveste pris lige nu er 141.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og brugbart produkt. Musik opleves på en helt anden måde med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Hama Freedom Light |
| Mærke | Hama |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Gamer Headset | Nej |
| Høretelefontype | In-Ear |
Produktegenskaber | |
| Farve | Grøn, Blå, Hvid, Pink, Rød, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 102.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 7.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 40.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-08-26 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause |
| Stemmestyring | Ja |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Stemmeassistent | Apple Siri, Google Assistant |
Trådløst | |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .