Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner, der er produceret af Samsung, har et praktisk in-ear-design. Med sine dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner formentlig indfri dine krav.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Samsung EO-IA500 er 90 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 14 butikker.
De her høretelefoner fra Samsung er velegnede til både musik og podcasts. Det har en ledning på 1,2 meter og har indbygget mikrofon, så det kan bruges til handsfree-samtaler. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed. Høretelefonerne vejer ikke mere end 15 gram, så det er ikke noget problem at tage det med sig.
En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder sikkert i øret og den kompakte størrelse gør, at de er praktiske at have med sig.
Det her er et produkt som i øjeblikket har den laveste pris fra 90.00 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,5 af 5, så kunderne, som har lavet en vurdering af høretelefonerne er tilfredse med det. Musik lyder helt anderledes med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung EO-IA500 |
| Mærke | Samsung |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 93.2 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Play/Pause, Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Nej |
Mål | |
| Vægt | 14.76 g |
| Kabellængde | 1.2 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-12 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .