Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her er et gamer headset fra Subsonic, der tilsluttes på den mest enkle måde med kabel. Det inkluderer indbygget volumenkontrol, så du kan tilpasse lydniveauet.
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Annonce
Laveste pris for Subsonic GIGN er 239 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Det her headset er et gaming-headset, som er perfekt til dine gaming-behov. Det tilsluttes med ledning for bedst mulige lydkvalitet og du kan skrue og ned for lydstyrken med indbygget volumenkontrol. Tag det på og rejs ud i en verden fuld af drager, overjordiske og helte!
Integreret volumenkontrol gør, at du kan skrue op eller ned for lyden direkte på høretelefonerne i stedet for at tage telefonen frem. Det vejer 210 gram, så det er ikke de letteste høretelefoner at bære rundt på, men det kan også anses som robust og solidt.
At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare placere stikket i din telefon og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også rigtig god lydkvalitet. En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Det her er et produkt, hvis billigste pris for øjeblikket er 239.00 kr. Headsettet er med sine funktioner et alsidigt og brugbart produkt. Gaming er en helt anden oplevelse med et headset, så skal du ikke også have et?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Subsonic GIGN |
| Mærke | Subsonic |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Blå, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 50.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 108.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| Multipoint | Nej |
Egenskaber | |
|---|---|
| Spillekonsol | Playstation 5, Xbox One X, Xbox One, Playstation 4 |
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Nej |
Mål | |
| Vægt | 210.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-23 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .