Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner er af typen True Wireless. Denne model lader dig streame musik trådløst i flere timer.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for JBL Tune 230NC TWS Black er 495 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
De her høretelefoner lavet af JBL er perfekt til både musik og podcasts. Det tilsluttes trådløst med bluetooth og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
Batteriet rækker til 10 timer, hvilket burde kunne holde hele dagen hvis du, for eksempel er på udflugt eller ikke har et el-udtag i nærheden hele dagen. Med bluetooth kan du tilslutte høretelefonerne til din telefon trådløst og du skal aldrig mere bekymre dig om ledninger.
Da de her høretelefoner er vandtætte kan de overleve et lille vandstænk, og det kan også tåle, at du sveder når du har det på i fitnesscentret. Rækkevidden er 10 meter, hvilket burde være fint, hvis du har telefonen i lommen eller hvis du ikke går alt for langt væk fra skrivebordet.
Det her er et populært produkt hvis laveste pris i øjeblikket er 495.00 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,1 af 5, så kunderne, som har lavet en anmeldelse af høretelefonerne er meget tilfredse med det. Musik opleves på en helt anden måde med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | JBL Tune 230NC TWS Black |
| Mærke | JBL |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| IP-klasse | IPX4 |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 16.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 6.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 105.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Design | |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Strømforsyning | |
| Batteritid med støjreduktion | 8.0 timer |
| Batteritid (under brug) | 10.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 57.5 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-10-11 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Ja |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Ja |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Næste/Forrige sang, Volumen |
| Stemmestyring | Ja |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
| Stemmeassistent | Apple Siri, Google Assistant, Amazon Alexa |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .