Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Dette par høretelefoner, der er produceret af Libratone, har et praktisk in-ear-design. Denne model lader dig streame musik trådløst.
Annonce
Laveste pris for Libratone AIR Plus (2nd Gen) er 1.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
De her høretelefoner er velegnede til dine musik- og podcastbehov. De tilsluttes ledningsfrit med bluetooth og har indbygget mikrofon, så det kan bruges til handsfree-samtaler. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder godt i øret og den kompakte størrelse gør, at de er enkle at have med sig. En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Da de her høretelefoner er vandtætte kan de overleve et lille vandstænk, og det kan også tåle, at du sveder når du har det på når du løber. Høretelefonerne vejer kun 11 gram, så det er ikke noget problem at tage det med sig.
Det her er et produkt hvis laveste pris lige nu er 1499.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og funktionelt produkt. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Libratone AIR Plus (2nd Gen) |
| Mærke | Libratone |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Blå, Hvid |
Lydegenskaber | |
| Signal-støjforhold | 30 dB |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 10.6 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Bluetooth codec | aptX |
| Multipoint | Nej |
Strømforsyning | |
| Batteritid med støjreduktion | 6.0 timer |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Ja |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
Mål | |
| Vægt | 11.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-10-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .