Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Disse høretelefoner fra Gembird har et praktisk in-ear-design. Ingen bøvl med ledninger, da høretelefonerne er trådløse.
Annonce
Laveste pris for Gembird FitEar-X300 er 147 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Det her produkt lavet af Gembird er perfekt til dine musik- og podcastbehov. Det kobles til med ledning for bedst mulige lyd og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og flyv ind i en verden af musikalske underværker!
Rækkevidden er 10 meter, hvilket burde være fint, hvis du har telefonen i lommen eller hvis du ikke går alt for langt væk fra skrivebordet.
Batteriet rækker til 4 timer, hvilket burde være nok til en tur til parken eller på stranden. Perfekt til hverdagsbehovet! Med bluetooth kan du parre høretelefonerne til din telefon trådløst og du skal aldrig mere bekymre dig om ledninger.
Det her er et produkt hvis billigste pris for øjeblikket er 147.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og funktionelt produkt. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gembird FitEar-X300 |
| Mærke | Gembird |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 4.0 timer |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-11-03 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| Multipoint | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .