Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det gamer headset, der er produceret af Kruger & Matz, giver dig mulighed for at nyde spillets lydeffekter. Med dybe basfrekvenser kan det her produkt opfylde dine krav.
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Krüger & Matz GH-100 Pro er 288 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det her produkt er et gaming-headset, som er perfekt til dine gaming-behov. Det har en 2,2 meter lang ledning og har indbygget mikrofon så du kan kommunikere med dine medspillere. Tag det på og tag på næste quest med dine venner!
Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed. Ledningen er 2.2 meter lang, hvilket burde være mere end tilstrækkeligt til dine hverdagsbehov.
En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.Over-ear-høretelefonerne er ofte større end andre modeller, men har mere hardware og kan give et bedre lydbillede.
Det her er et produkt, som lige nu har den laveste pris fra 288.00 kr. Headsettet er med sine funktioner et alsidigt og brugbart produkt. Gaming er en helt anden oplevelse med et headset, så skal du ikke også have et?
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Krüger & Matz GH-100 Pro |
| Mærke | Krüger & Matz |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Effektmodstand | 20.0 mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm, USB |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| Multipoint | Nej |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Nej |
Mål | |
| Kabellængde | 2.2 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .