Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner er af typen True Wireless. Med dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner give dig en fantastisk trådløs oplevelse.
Prøv fleksible betalinger med


Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Supra Nero-TX Pro Black er 1.299 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Det her produkt er velegnede til både musik og podcasts. Det tilsluttes trådløst med bluetooth og har indbygget mikrofon, så det kan bruges til handsfree-samtaler. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
Da de her høretelefoner er vandafvisende kan de overleve lidt vand, og det kan også tåle, at du sveder når du har det på i træningscentret. Høretelefonerne vejer kun 7 gram, så det er meget let at have med sig rundt.
Bluetooth-teknologi lader dig tilslutte høretelefonerne til din enhed trådløst og du skal aldrig mere bekymre dig om ledninger. En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Det her er et produkt som lige nu har den laveste pris fra 1299.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og brugbart produkt. Musik lyder helt anderledes med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Supra Nero-TX Pro Black |
| Mærke | Supra |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| IP-klasse | IPX6 |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 24.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 8.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 16.0 Hz |
| Følsomhed | 97.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 22000.0 Hz |
Design | |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 7.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 75.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-08-22 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion, Passiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Ja |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Næste/Forrige sang, Volumen |
| Stemmestyring | Ja |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
| Stemmeassistent | Apple Siri, Google Assistant |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .