Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner fra Sony har meget praktisk en indbygget mikrofon. Høretelefonerne er udstyret med praktisk, trådløs teknologi.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sony Inzone Buds Black er 1.542 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Det her produkt er velegnede til både musik og podcasts. Det tilsluttes ledningsfrit med bluetooth og har indbygget mikrofon, så det kan bruges til handsfree-samtaler. Tag høretelefonerne på og nyd den næste store musikoplevelse.
Da de her høretelefoner er vandtætte kan de overleve et lille vandstænk, og det kan også tåle, at du sveder når du har det på til træning.
Bluetooth-teknologi lader dig parre høretelefonerne til din enhed trådløst og du skal aldrig mere bekymre dig om ledninger. De her høretelefoner har et gennemprøvet design som du sikkert genkender og du vil nok synes, at det er behagelige at have på.
Det her er et produkt hvis laveste pris lige nu er 1542.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og funktionelt produkt. Musik lyder helt anderledes med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony Inzone Buds Black |
| Mærke | Sony |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Ja |
Produktegenskaber | |
| IP-klasse | IPX4 |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 8.4 mm |
Design | |
| Lukning af hætter | Lukket |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Strømforsyning | |
| Batteritid med støjreduktion | 11.0 timer |
| Batteritid (under brug) | 12.0 timer |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | Genbrugsmateriale |
Mål | |
| Vægt | 13.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-12 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Passiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Ja |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Ja |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth codec | LC3 |
| NFC | Nej |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Ja |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .