Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner har et praktisk over-ear-design.
Annonce
Laveste pris for Audeze MM-100 er 3.190 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Over-ear-høretelefonerne er ikke lige så små som andre modeller, men har mere hardware og kan give et bedre lydbillede.
Det her er et produkt hvis laveste pris i øjeblikket er 3190.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og brugbart produkt. Musik opleves på en helt anden måde med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Audeze MM-100 |
| Mærke | Audeze |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Grå |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 18.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 90.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Effektmodstand | 100.0 mW |
| Følsomhed | 98.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 25000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 6,3 mm, 3,5 mm |
Design | |
| Lukning af hætter | Åben |
| Konstruktion & Elementer | Planer magnetisk |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-11-12 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Nej |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Ja |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Mål | |
| Vægt | 475.0 g |
| Kabellængde | 2.5 m |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .