Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det gamer headset tilsluttes på den mest enkle måde med kabel. Tilslutning med kabel gør headsettet meget enkelt at bruge.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Trust GXT 489P Fayzo er 264 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Det her headset lavet af Trust er et gaming-headset, som er præcis det din indre gamer behøver. Det har en ledning på 1,2 meter og har et enkelt og intuitivt design. Tag det på og rejs ud i en verden fuld af drager, overjordiske og helte!
Ledningen er 1.2 meter lang, hvilket burde række til dine hverdagsbehov. Det vejer 255 gram, så det er ikke de letteste høretelefoner at bære rundt på, men det kan også anses som robust og solidt.
At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik kan ikke være mere enkelt. Du skal bare sætte stikket i din computer og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også meget god lydkvalitet. En indbygget mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Det her er et produkt, som lige nu har den laveste pris fra 264.00 kr. Headsettet er med sine funktioner et fleksibelt og funktionelt produkt. Gør dit LAN-party til en helt anden oplevelse med den her model.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Trust GXT 489P Fayzo |
| Mærke | Trust |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Hvid, Lilla, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 50.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 100.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Design | |
| Lukning af hætter | Lukket |
Mål | |
| Vægt | 255.0 g |
| Kabellængde | 1.2 m |
Egenskaber | |
|---|---|
| Spillekonsol | Playstation 5, Xbox One, Playstation 4 |
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Ja |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-02-02 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .