Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Trådløs, In-Ear, Mikrofon, Aktiv støjreduktion, Bluetooth
Prøv fleksible betalinger med


Laveste pris for Sudio D1 Pro true Black er 599 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sudio D1 Pro true Black |
| Mærke | Sudio |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| IP-klasse | IPX4 |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 16.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 10.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 103.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Design | |
| Lukning af hætter | Lukket |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Strømforsyning | |
| Batteritid (standby) | 2880.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 37.5 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-07-08 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Ja |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Ja |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Stemmestyring | Ja |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.4 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth codec | SBC |
| NFC | Nej |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .