Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner, der er produceret af Bang & Olufsen, har et praktisk over-ear-design. Med dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner give dig en fantastisk trådløs opleve
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Bang & Olufsen H100 Sunset Apricot er 12.490 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Det her produkt lavet af Bang & Olufsen er perfekt til dine musik- og podcastbehov. De tilsluttes trådløst med bluetooth og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
En indbygget mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.Med bluetooth kan du tilslutte høretelefonerne til din enhed trådløst og du behøver aldrig mere at bekymre dig om ledninger.
Ledningen er 1.3 meter lang, hvilket burde række til dine hverdagsbehov. Da de her høretelefoner er vandtætte kan de overleve lidt vand, og det kan også tåle, at du sveder når du har det på i træningscentret.
Det her er et produkt hvis laveste pris for øjeblikket er 12490.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og brugbart produkt. Musik lyder helt anderledes med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bang & Olufsen H100 Sunset Apricot |
| Mærke | Bang & Olufsen |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| IP-klasse | IP53 |
| Farve | Orange |
| Producent farve | Sunset Apricot |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 40.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 10.0 Hz |
| Følsomhed | 103.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 40000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Design | |
| Konstruktion & Elementer | Electro-dynamic |
Strømforsyning | |
| Batteritid med støjreduktion | 32.0 timer |
| Batteritid (under brug) | 30.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 375.0 g |
| Kabellængde | 1.25 m |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Næste/Forrige sang, Volumen |
| Trådløs | Ja |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth codec | AAC, LDAC, SBC |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Ja |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-09-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .