Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det gamer headset har et praktisk over-ear-design. Så drop kablet og nyd din musik med Bluetooth 5.2-forbindelse.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Turtle Beach Stealth 600 Gen 3 for PC Black er 599 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Det her headset lavet af Turtle Beach er et gaming-headset, som er velegnet til alle typer spil. Det tilsluttes trådløst med bluetooth og har et enkelt og intuitivt design. Tag det på og tag på næste quest med dine venner!
Med bluetooth kan du parre høretelefonerne til din enhed trådløst og du skal aldrig mere bekymre dig om ledninger. Over-ear-høretelefonerne er ikke lige så kompakte som andre modeller, men har mere hardware og kan give et bedre lydbillede.
Det her er et produkt, som i øjeblikket har den laveste pris fra 599.00 kr. Headsettet er med sine funktioner et fleksibelt og funktionelt produkt. Gaming er en helt anden oplevelse med et headset, så se at få fat på et.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Turtle Beach Stealth 600 Gen 3 for PC Black |
| Mærke | Turtle Beach |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 50.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 80.0 timer |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-09-26 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Spillekonsol | Playstation 4, Xbox |
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Ja |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Ja |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .