Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Det her er et gaming headset, der er af typen over-ear. Tilslutning med kabel gør det her headset meget enkelt at bruge.
Laveste pris for HyperX Cloud Stinger (PC) er 181 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Det her headset er et gaming-headset, som er perfekt til dine gaming-behov. Det har en 1,3 meter lang ledning og har indbygget mikrofon så du kan kommunikere med dine medspillere. Tag det på og tag på næste quest med dine venner!
Ledningen er 1.3 meter lang, hvilket burde være nok til dine hverdagsbehov. Det vejer 275 gram, så det er ikke de letteste høretelefoner at bære rundt på, men det kan også anses som robust og solidt.
Over-ear-høretelefonerne er ofte større end andre modeller, men har mere hardware og kan give et bedre lydbillede. At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare putte stikket i din computer og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også meget god lydkvalitet.
Det her er et populært produkt, som for øjeblikket har den laveste pris fra 181.00 kr. Headsettet er med sine funktioner et alsidigt og brugbart produkt. Gør dit LAN-party til en helt anden oplevelse med den her model.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HyperX Cloud Stinger (PC) |
| Mærke | HyperX |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Pink, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 30.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 50.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 18.0 Hz |
| Følsomhed | 102.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 23000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Design | |
| Lukning af hætter | Lukket |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-10-04 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| Multipoint | Nej |
Mål | |
| Vægt | 275.0 g |
| Kabellængde | 1.3 m |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .