Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Trådløs, Open-Ear (Bone Conduction), Mikrofon, Bluetooth
Annonce
Annonce
Laveste pris for JVC HA-NP1T Black er 776 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | JVC HA-NP1T Black |
| Mærke | JVC |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Open-Ear (Bone Conduction) |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| IP-klasse | IPX4 |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 18.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 9.906 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Design | |
| Pasform | Clip-on/Ørebøjle |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 8.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 39.69 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-04-21 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Ja |
| Vandafvisende | Ja |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Stemmestyring | Ja |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth codec | AAC, SBC |
| NFC | Nej |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Ja |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .