Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Disse høretelefoner er af typen over-ear. Med dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner opfylde dine krav.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Ultrasone Edition 8 Ruthenium er 5.998 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
De her høretelefoner fra Ultrasone er perfekt til både musik og podcasts. Det har en ledning på 1,2 meter og har et enkelt og intuitivt design. Tag høretelefonerne på og nyd den næste store musikoplevelse.
Over-ear-høretelefonerne er ikke lige så små som andre modeller, men har mere hardware og kan give et bedre lydbillede. At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik kan ikke være mere enkelt. Du skal bare putte stikket i din telefon og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også rigtig god lydkvalitet.
Høretelefonerm, der som de her har lukket lydisolering, isolerer dig fra dine omgivelser og har ingen lydlækage, så det er usandsynligt, at du kommer til at forstyrre andre pendlere. Det vejer 260 gram, så det er ikke de letteste høretelefoner at bære rundt på, men det kan også anses som robust og solidt.
Det her er et produkt som i øjeblikket har den laveste pris fra 5998.00 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,4 af 5, så kunderne, der har skrevet en anbefaling af høretelefonerne er meget tilfredse med det. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Ultrasone Edition 8 Ruthenium |
| Mærke | Ultrasone |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 30.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 6.0 Hz |
| Følsomhed | 96.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 42000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Egenskaber | |
|---|---|
| Velegnede til træning | Nej |
| Mikrofon | Nej |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Trådløs | Nej |
Design | |
| Lukning af hætter | Lukket |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Mål | |
| Vægt | 260.0 g |
| Kabellængde | 1.2 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-04-14 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .