Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner er af typen in-ear. De er udstyret med et kabel, så det er enkelt at tilslutte din enhed.
Annonce
Laveste pris for Esperanza EH125 er 27 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Det her produkt er perfekt til dine musik- og podcastbehov. Det har en 1,2 meter lang ledning og har et enkelt og intuitivt design. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed. Høretelefonerm, der som de her har lukket lydisolering, isolerer dig fra dine omgivelser og har ingen lydlækage, så det er usandsynligt, at du kommer til at forstyrre andre pendlere.
In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder godt i øret og den kompakte størrelse gør, at de er lette at have med sig. At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare putte stikket i din enhed og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også meget god lydkvalitet.
Det her er et produkt hvis billigste pris for øjeblikket er 27.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og brugbart produkt. Musik lyder helt anderledes med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Esperanza EH125 |
| Mærke | Esperanza |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| IP-klasse | IP55 |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 105.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Støjreduktion | Passiv støjreduktion |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Trådløs | Nej |
Design | |
| Lukning af hætter | Lukket |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
Mål | |
| Kabellængde | 1.2 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-01-04 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .