Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Disse høretelefoner sidder godt over øret med sit on-ear-design. Med dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner formentlig indfri dine krav.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Poly Blackwire C3220 USB-C er 229 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
De her høretelefoner er perfekt til dine musik- og podcastbehov. Det tilsluttes med ledning for bedst mulige lydkvalitet og har indbygget mikrofon, så det kan bruges til handsfree-samtaler. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik kan ikke være mere enkelt. Du skal bare putte stikket i din telefon og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også rigtig god lydkvalitet. En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Høretelefonerne vejer kun 118 gram, så det er meget let at have med sig rundt.Integreret volumenkontrol gør, at du kan skrue op eller ned for lyden direkte på høretelefonerne i stedet for at bruge knapperne på telefonen.
Det her er et produkt som for øjeblikket har den laveste pris fra 229.00 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,6 af 5, så kunderne, der har skrevet en anmeldelse af høretelefonerne er meget glade for det. Musik opleves på en helt anden måde med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Poly Blackwire C3220 USB-C |
| Mærke | Poly |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | On-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 28.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 90.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | USB |
Design | |
| Passer til | Kontor |
Mål | |
| Vægt | 118.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-01-31 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Ja |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .