Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Her har du et gaming headset, som er af typen over-ear. Tilslutning med ledning gør det her headset meget enkelt at bruge.
Laveste pris for Modecom MC-833 er 348 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det her produkt lavet af Modecom er et gaming-headset, som er perfekt til dine gaming-behov. Det har en 2,4 meter lang ledning og har et enkelt og intuitivt design. Tag det på og rejs ud i en verden fuld af drager, overjordiske og helte!
Ledningen er 2.4 meter lang, hvilket burde være mere end tilstrækkeligt til dine hverdagsbehov. Integrerede knapper til lydstyrken gør, at du kan skrue op eller ned for lyden direkte på høretelefonerne i stedet for at bruge knapperne på telefonen.
At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare sætte stikket i din telefon og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også meget god lydkvalitet. En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Det her er et produkt, hvis billigste pris for øjeblikket er 348.00 kr. Headsettet er med sine funktioner et alsidigt og funktionelt produkt. Gør dit LAN-party til en helt anden oplevelse med det her produkt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Modecom MC-833 |
| Mærke | Modecom |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 4.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 116.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | USB |
Egenskaber | |
|---|---|
| Velegnede til træning | Nej |
| Simuleret surroundsound | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Trådløs | Nej |
Mål | |
| Vægt | 370.0 g |
| Kabellængde | 2.4 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-02-07 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .