Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner kan bruges til håndfri samtaler, da de har indbygget mikrofon. Høretelefonerne er udstyret med praktisk, trådløs teknologi.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Bang & Olufsen Beoplay E6 er 1.200 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det her produkt fra Bang & Olufsen er perfekt til dine musik- og podcastbehov. De tilsluttes ledningsfrit med bluetooth og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og flyv ind i en verden af musikalske underværker!
In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder sikkert i øret og den kompakte størrelse gør, at de er lette at have med sig.
Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed. Høretelefonerne vejer bare 21 gram, så det er så det er ikke det, der vejer i tasken.
Det her er et produkt hvis billigste pris i øjeblikket er 1200.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og brugbart produkt. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bang & Olufsen Beoplay E6 |
| Mærke | Bang & Olufsen |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Beige, Rød, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 16.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 6.4 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Effektmodstand | 210.0 mW |
| Følsomhed | 113.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 5.0 timer |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Ja |
| Støjreduktion | Passiv støjreduktion |
| Mikrofon | Ja |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Næste/Forrige sang, Volumen |
| Trådløs | Ja |
Design | |
| Pasform | Clip-on/Ørebøjle |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 4.2 |
Mål | |
| Vægt | 21.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-08-31 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .