Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette gaming headset sidder godt over øret med sit over-ear-design. Med dybe basfrekvenser kan det her produkt opfylde dine krav.
Annonce
Laveste pris for 1More Spearhead VR er 227 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Det her produkt er et gaming-headset, som er velegnet til alle typer spil. Det har en 1,5 meter lang ledning og har et enkelt og intuitivt design. Tag det på og rejs ud i en verden fuld af drager, overjordiske og helte!
En indbygget mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik kan ikke være mere enkelt. Du skal bare placere stikket i din telefon og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også meget god lydkvalitet.
Ledningen er 1.5 meter lang, hvilket burde række til dine hverdagsbehov. Det vejer 324 gram, så det er ikke de letteste høretelefoner at bære rundt på, men det kan også anses som robust og solidt.
Det her er et produkt, hvis billigste pris for øjeblikket er 227.00 kr. Headsettet er med sine funktioner et alsidigt og funktionelt produkt. Gaming er en helt anden oplevelse med et headset, så se at få fat på et.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | 1More Spearhead VR |
| Mærke | 1More |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 50.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Effektmodstand | 20.0 mW |
| Følsomhed | 103.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Egenskaber | |
|---|---|
| Velegnede til træning | Nej |
| Simuleret surroundsound | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Trådløs | Nej |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm, USB |
Mål | |
| Vægt | 324.0 g |
| Kabellængde | 1.5 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-01-31 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .