Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette gaming headset fra Natec Genesis sidder godt over øret med sit on-ear-design. Tilslutning med ledning gør headsettet meget enkelt at bruge.
Annonce
Laveste pris for Natec Genesis Argon 110 er 79 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Det her headset er et gaming-headset, som er perfekt til dine gaming-behov. Det har en ledning på 1,8 meter og har et enkelt og intuitivt design. Tag det på og rejs ud i en verden fuld af drager, overjordiske og helte!
Integreret volumenkontrol gør, at du kan skrue op eller ned for lyden direkte på høretelefonerne i stedet for at tage telefonen frem. Ledningen er 1.8 meter lang, hvilket burde række til dine hverdagsbehov.
De her høretelefoner har et on-ear-design, hvilket betyder, at de er lettere og mere kompakt end de fleste over-ear-modeller. At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare placere stikket i din telefon og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også udmærket lydkvalitet.
Det her er et produkt, hvis billigste pris lige nu er 79.00 kr. Headsettet er med sine funktioner et alsidigt og funktionelt produkt. Gør dit LAN-party til en helt anden oplevelse med det her headset.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Natec Genesis Argon 110 |
| Mærke | Natec Genesis |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | On-Ear, Over-Ear |
| Gamer Headset | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Rød, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 40.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 108.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Egenskaber | |
|---|---|
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Trådløs | Nej |
Trådløst | |
| Multipoint | Nej |
Mål | |
| Kabellængde | 1.8 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-07-23 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .