Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Her har du et gaming headset, der har et praktisk over-ear-design. Så drop kablet og lyt til din playliste med trådløs teknologi.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Corsair VOID RGB ELITE Wireless er 599 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det her produkt lavet af Corsair er et gaming-headset, som er velegnet til alle typer spil. De her høretelefoner er trådløse og har et enkelt og intuitivt design. Tag det på og tag på næste quest med dine venner!
Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed. Rækkevidden er hele 40 meter, så det er ikke et problem, hvis du bevæger dig væk fra din mobil et øjeblik.
Bluetooth-teknologi lader dig parre høretelefonerne til din enhed trådløst og du skal aldrig mere bekymre dig om ledninger. En indbygget mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Det her er et populært produkt, hvis laveste pris i øjeblikket er 599.00 kr. Headsettet er med sine funktioner et fleksibelt og funktionelt produkt. TV-spil er en helt anden oplevelse med et headset, så skal du ikke også have et?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Corsair VOID RGB ELITE Wireless |
| Mærke | Corsair |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Hvid, Grå |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 50.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 116.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 30000.0 Hz |
| Surroundkanaler | 7,1 |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Trådløs rækkevidde | 40.0 m |
Egenskaber | |
|---|---|
| Spillekonsol | Playstation 5, Playstation 4 |
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 16.0 timer |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-10-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .