Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Disse høretelefoner, der er produceret af Vakoss, har et funktionelt over-ear-design. Ingen bøvl med ledninger, da høretelefonerne er trådløse.
Laveste pris for Vakoss SK-839 er 115 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
De her høretelefoner er perfekt til både musik og podcasts. Det tilsluttes med ledning for bedst mulige lyd og har indbygget mikrofon, så det kan bruges til handsfree-samtaler. Tag høretelefonerne på og nyd den næste store musikoplevelse.
Over-ear-høretelefonerne er ofte større end andre modeller, men har mere hardware og kan give et bedre lydbillede. En indbygget mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Den trådløse rækkevidde er 10 meter, hvilket burde være fint, hvis du har telefonen i lommen eller hvis du ikke går alt for langt væk fra skrivebordet. Høretelefonerne vejer kun 184 gram, så det er så det er ikke det, der vejer i tasken.
Det her er et produkt hvis laveste pris lige nu er 115.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og brugbart produkt. Musik lyder helt anderledes med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Vakoss SK-839 |
| Mærke | Vakoss |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 100.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| Multipoint | Nej |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 6.0 timer |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Ja |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
Mål | |
| Vægt | 184.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-07-29 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .