Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Her har du et gamer headset, som lader dig få en trådløs gamingoplevelse. Med den indbyggede mikrofon kan du også foretage håndfri samtaler.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Corsair HS75 XB er 1.299 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det her produkt lavet af Corsair er et gaming-headset, som er præcis det din indre gamer behøver. De her høretelefoner er trådløse og har indbygget mikrofon så du kan kommunikere med dine medspillere. Tag det på og rejs ud i en verden fuld af drager, overjordiske og helte!
Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed. Det vejer 630 gram, så det er ikke de letteste høretelefoner at bære rundt på, men det kan også anses som robust og solidt.
Over-ear-høretelefonerne er ofte større end andre modeller, men har mere hardware og kan give et bedre lydbillede. Du får op til 20 timers musik pr. opladning, så det burde ikke være nødvenditgt at oplade det hver dag.
Det her er et produkt, som lige nu har den laveste pris fra 1299.00 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,2 af 5, så kunderne, som har lavet en vurdering af headsettet er tilfredse med det. TV-spil er en helt anden oplevelse med et headset, så skal du ikke også have et?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Corsair HS75 XB |
| Mærke | Corsair |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 50.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 109.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 30000.0 Hz |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 20.0 timer |
Egenskaber | |
|---|---|
| Spillekonsol | Xbox One, Xbox |
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| Trådløs teknologi | Radiofrekvens (RF) |
Mål | |
| Vægt | 630.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-10-14 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .