Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

PA-forstærkeren fra LD Systems er lavet til større rum. At forbedre lydoplevelsen med en forstærker kan ofte gøre en stor forskel for sit musikforbrug.
Prøv fleksible betalinger med
CC Pro Shop
LD Systems PA Power Amplifier 2 x 800 W 2 Ohms
Annonce
Laveste pris for LD Systems DP1600 er 4.309 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Forstærkeren er hjertet i dit stereoanlæg, og den vil give liv til dine højttalere. Denne forstærker understøtter kun én type forbindelse, så sørg for, at den fungerer med det, du vil tilslutte.
Hvis du har stor glæde ved at lytte til musik, så kan en pa-forstærker og et par gode højtalere være en rigtig god investering. Den her pa-forstærker har en 450-watt udgang ved 8 ohm. Forstærkeren har ikke nogen af de mere populære typer forbindelse, så sørg for, at dine enheder er kompatible med den.
Lige nu er den laveste pris på det her produkt 4309.00 kr, men sørg for at sammenligne forskellige forhandlere for at finde det bedste tilbud til dig. Hvis vi sammenligner gennemsnitspriser for alle produkter i denne kategori, så har denne model en pris, der er under gennemsnittet, hvilket kan være godt for dig med et budget.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LD Systems DP1600 |
| Mærke | LD Systems |
Type | |
| Rørforstærker | Nej |
| Bærbar | Nej |
| Type PA-forstærker | PA stereoforstærker |
| Forstærkertype | PA-forstærker |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Billede | |
| Opskalering af billede | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
| ALLM | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-A, 3.5 mm Jack |
| Antal højttalerterminaler | 2 stk |
Watt | |
| Effekt pr. kanal (2 ohm) | 800 W |
| Effekt pr. kanal (8 ohm) | 450 W |
| Effekt pr. kanal (4 ohm) | 670 W |
Display | |
| Display | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
Egenskaber | |
|---|---|
| Multizone | Nej |
| Fjernbetjening | Nej |
| Automatisk højttalerkalibrering | Nej |
| Indbygget DAC | Nej |
| Kan brokobles | Nej |
| App-styring | Nej |
| DSP | Nej |
| Stemmestyring | Nej |
| ARC | Nej |
Lyd | |
| Forstærkerklasse | D, H |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Mål | |
| Højde | 8.8 cm |
| Dybde | 35.0 cm |
| Bredde | 48.3 cm |
| Vægt | 15.9 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2010-05-19 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .