Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du leder efter en underbygget model er denne opvaskemaskine et godt valg. Hvis du for eksempel ikke vil have maskinen kørende i løbet af natten, kan du bruge funktionen udskud
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Asko Opvaskemaskine DBI3448ID.W er 6.421 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
Overvejer du at købe en ny opvaskemaskine? Hvis ja, så er Asko Asko Opvaskemaskine DBI3448ID.W et godt alternativ. En høj energiklassificering er fantastisk for både miljøet og din pengepung.
Den her indbyggede model fra Asko monteres nemt under din køkkenbord. Den er ikke fuldt indbygget i resten af interiøret, da den har sin egen front med synlige knapper. Opvaskemaskinen har en bredde på 60 cm, som er standardstørrelsen for en opvaskemaskine. Det er et godt valg, hvis du har masser af plads i dit køkken.
Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med dens funktioner gør denne opvaskemaskine til et produkt af høj kvalitet. I kategorien opvaskemaskiner, er det her lige nu en af de mest populære opvaskemaskiner på PriceRunner og i øjeblikket har den en laveste pris på 6421.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Asko Opvaskemaskine DBI3448ID.W |
| Mærke | Asko |
Type | |
| Placering | Underbygget |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | C |
| Antal programmer | 9 |
Strømforsyning | |
| Sikring (ampere) | 10A |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-28 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Placering af bestik | Bestikkurv |
| Egenskaber | Display, Udskudt start |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
| Vandbeskyttelse | Aquastop |
Mål | |
| Vægt | 47.0 kg |
| Standardbredde | 60 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .